کندالینی تجربه‌ای مرموز


در حال بارگذاری
9 آذر 1396
244 بازدید
۲۹۰۰ تومان
خرید

کتاب کندالینی تجربه‌ای مرموز

کندالینی تجربه‌ای مرموز – کتاب کندالینی تجربه ای مرموز نوشته خسرو شریف پور است. این کتاب در باره ی روش بیدار نمودن انرژی کندالینی است. انرژی کندالینی در پایین ترین نقطه ی ستون فقرات بدن قرار دارد. کندالینی Kundalini اصطلاحی است به زبان سنسکریت برای حالتی از بیداری روحی که انسان را قادر می سازد انرژی درونی اش را آزاد کند. منظور از انرژی درونی همان انرژی روح است که در زمان خلقت در انسان دمیده شده است.

به کندالینی مار خفته هم می گویند. در گذشته فکر می کردند ماری است که به دور ستون فقرات پیچیده و در خواب است. با تمرین های تجربه شده ای می توان آنرا بیدار کرد و به حرکت در آورد.
انرژی کندالینی گاهی به شکل ناخودآگاه آزاد می شود ، گاهی هم از راههای فیزیکی همانند شوک الکتریکی به جنبش در می آید.

شاید بنظر برسد که کلمه کندالینی متعلق به سنت و فرهنگ خاص مربوط به مردمی با عقاید و باورهایی مخصوص به خود است. ولی در حقیقت زمانی که با چشم دل و از بخش دورنی و معنوی به آن نگاه میکنیم، پدیده ای است که در هر کس، هر چیز، همه چیز، همه وقت و در کل هستی وجود دارد.

با بیداری کندالینی و بیداری چاکراها شخص به برخی تواناییها و نیروهی روحی میرسد. در عین حال همزمان با بیدار شدن کندالینی و باز شدن هر چاکرا، در ابتدا مثل یک سیلاب خروشان و جوشان دردهای خفته و سرکوبهای روانی بیرون میریزد و سرانجام بعد از فروکش کردن و همزمان با انجام دادن مدیتیشنهای کندالینی، شخص درمیابد که غفلتها و سیاهای های دلش فروکش کرده و حضور خداوند را در هر پدیده ای بیشتر احساس میکند.

درباره کتاب

خرید
  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.09149053914 شماره پشتیبانی تلگرام